Briki

Briki смотреть последние обновления за сегодня на .

Cheeki Breeki Hardbass Anthem

46261350
670706
54147
00:03:14
05.10.2015

This is where cheeki breeki lives New DL: 🤍 This is where cheeki breeki lives

Briki bën strip para Salit , ja reagimi i tij - Për’puthen prapaskena

30321
71
1
00:01:19
20.05.2023

Sali në mes të vajzave. Vendoset muzika sensuale në sfond, Briki i bën strip Salit bashkë me Giselën. Vajzat çmenden , Sali qesh. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki ngre b**hën përpjetë, çfarë bën Romaldo? - Për’puthen prapaskena

14879
41
9
00:02:09
31.05.2023

Briki shumë provokuese në prapaskenë. Vishet tepër sexy dhe i kërkon Ronaldon ti shkrep disa fotografi. Ajo mer pozicion shumë sensual. Romaldo nuk mund të rrinte pa komentuar. Ja se çfarë thotë ai… Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

BRIKI I Recorded Stream Whale 2021 I Briques Beats Stage

850
10
0
01:29:21
29.12.2021

Re-watch the streamed Dj set from our first ever festival of Whale Movement. Pre- Register for Whale Movement 2022, and get your card now: 🤍 Whale is an artistic and cultural movement dedicated to the new generation of Tunisian artists and designers. Click subscribe to stay up to date with all the latest details of ACS! Connect with BRIKI : ■ Instagram : 🤍 Connect with Art Culture Studio : ■ Instagram: 🤍 ■ Youtube: 🤍 ■ Twitter: 🤍

Briki ndërrohet, Artjoni i rri aty e i meret goja - Për’puthen prapaskena

19175
58
4
00:01:50
30.03.2023

Briki gjen një dhomë boshe pa njerëz pasi kërkon të ndërrohet. Futet në dhomë, lë gjërat e saj dhe fillon të ndërrohet ndërkohë që Artjoni e kërkon. Sapo Briki heq bluzën , Artjoni futet brenda dhe ngel pa fjalë. Briki tepër sensuale tërheq vëmëndjen e Artjonit. Briki me një kanatiere i del në pah një tattoo afër gjoksit. Artjonit nuk i rrihet pa e ngacmuar më tepër. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki dhe Maria bëjnë twerk - Për’puthen prapaskena

13334
42
1
00:01:14
30.05.2023

Briki dhe Maria në mes të studios, të veshura tepër sexy. Maria mer telefonin e saj , e vendos përballë dhe fillon bën twork me Brikin. Kristi dhe Artjoni i shohin dhe çfarë komentesh bëjnë ata për vajzat? Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Brikey - Sje Njejt (Official Video)

211922
1851
29
00:02:40
21.10.2022

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - 🤍 Listen and watch the latest music video from Brikey. ✔️ Did you subscribe to 𝗕𝗥𝗜𝗞𝗘𝗬's Official channel? 👇🏼 ► 🤍 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► 🤍 ✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 🎤 Connect with 𝗕𝗥𝗜𝗞𝗘𝗬 : Instagram ► 🤍 ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► 🤍 ℗ & © BRIKEY & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #Brikey #Folé

Briki na tregon makinën e saj - Për’puthen prapaskena

38556
127
23
00:01:53
28.03.2023

Briki një vajzë shumë çapkëne , vjen me energji pozitive. Ka harruar diçka në makinë që nuk na e thotë por na mer me vete. Shkon drejtë e tek parkimi. Gjen makinën e saj dhe çbën?? Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Tšiki Briki Beibe

33514
281
0
00:04:18
28.12.2020

Provided to YouTube by DistroKid Tšiki Briki Beibe · MEIE MEES Puhas Kuld II ℗ BGM Records Released on: 2013-11-07 Auto-generated by YouTube.

Peek A Boo (I See You) + MORE Nursery Rhymes | Chiki Briki Kids Song

7737
35
00:14:44
25.04.2023

#peekaboo #chikibriki #nurseryrhymes #kidssongs CHIKI BRIKI channel creates fun colorful educational and entertaining videos for toddlers, preschoolers 📕📗📘 Our kids songs and nursery rhymes help children all over the world learn about numbers, alphabet letters, colors, shapes, good habits, and so much more 🏀🏓🎾🥎⚾️🏈 🎹Enjoy watching CHIKI BRIKI songs!🎹 🤍 #chikibriki #babysongs #kidssong #babyvideos #videoforbaby

Fustani i grisur, ja çfarë bën Briki - Për’puthen prapaskena

23154
78
4
00:01:56
04.04.2023

Briki e veshur me një fustan të kuq super sexy,pa diskutim që do tërhiqte vëmëndjen e Artjonit. Briki është një ndër pëlqimet e Artjonit, madje kanë dalë edhe në date jashtë studios. Pas debatit të ashpër që agravojë në përplasje fizike, Artjoni mundohet si jashtë dhe si në prapaskena ta bëjë Brikin të ndihet mirë. Ai vjen dhe gati sa nuk e prek Brikin nga të pasmet. Artjoni i vë në dukje se fustani i saj ishte grisur. Artjoni e ndihmon Brikin të rregullojë fustani. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

tsiki briki

170038
269
39
00:00:31
18.05.2006

Estonian lemonade commercial - pretty nice. Featuring Limpo the pig

Briki tenton të puthë Artjonin, ai ka frikë... - Ep.162 Përputhen 20/04/2023

13015
57
4
00:16:18
20.04.2023

Ditën e sotme, takimi i Brikit dhe Artjonit. Sa më shumë kalon koha, aq më shumë ata afrohen me njëri-tjetrin, mirëpo Gisela vazhdon të jetë në mes, pasi edhe raporti i saj me Artjonin është deri diku i paqartë. Puthje, edhe një kërcim mes dyshes që do të na emocionojë të gjithëve... Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Artjoni i 'rrëmben' një kërcim Giselës,Briki përfundon në krahët e Salit-Ep.189 Përputhen 30/05/2023

132118
629
198
00:49:26
30.05.2023

Sot Gisela dhe Artjoni zhvillojnë një takim jashtë studios, me dëshirën e Nedës, mblesit të programit. Briki do të jetë gjithashtu protagoniste, duke mos i kursyer disa komente pikante. Pas takimit, do të pasojë një kërcim në studio mes dyshes, si dhe një kërkesë falje që vjen nga Artjoni për Giselën... Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Finger Family Emoji Song | Nursery Rhymes | Chiki Briki Kids Songs

2384896
3783
00:02:25
12.08.2022

#chikibriki #babysongs #nurseryrhymes #nurseryrhymesekidssongs #kidsvideo #childrensongs #babyvideos #songsforkids #babysongs #babysharkdance #forchildren #kids #toddlersong #babies #babysharknursery #kidsvideo #kidssongs #chikibriki #chiki #briki

E rëndë: Briki e shtyn, Gisela tenton ta godasë, se doli me Artjonin - Ep.141 Përputhen 22/03/2023

252785
1447
1086
00:44:36
22.03.2023

Një puntatë me shumë ndodhi kjo e sotmja! Vajza e re Briki dhe Gisela kalojnë në konfront fizik më njëra-tjetrën dhe shkak tërthorazi bëhet Artjoni, i cili ka dalë në takim me Brikin. Si duket Giselës nuk i ka pëlqyer aspak fakti që vajza e re zgjodhi Artjonin në takim, por reagimi i saj gjithsesi është shumë i vështirë për t’u justifikuar dhe as opinionistët nuk do t’i ketë në krah në këtë moment. Madje Gisela nuk do të kursejë as ofendimet ndaj Brikit, duke kaluar çdo cak në të folur. Gjithashtu është dashur që edhe Bora të jetë shumë vigjilente, madje nëse ajo nuk do tyë ndërhynte në kohë, Briki dhe Gisela mund të ziheshin sërish dhe do të kishim më shumë se një konfront fizik mes vajzave, gjë që nuki është kurrë e bukur për t’u parë… Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki - Future [Are You Alien]

4553
219
7
00:05:31
05.02.2021

Next on Are You Alien is Briki’ s EP, a variation of his outermost spacey sounds tracks yet. An unexpected, uplifting and melodramatic journey across all four tracks. Artist: Briki Release title: Find An Exit Label: Are You Alien Year: 2021 Tracklist: 1. Briki - Feel Like 2. Briki - Drift 3. Briki - Future 4. Briki - Satellite Support the artist and label: Shop 🤍 Follow Are You Alien - 🤍 Briki - 🤍 Low bitrate (128kbps) More VSVN SC - 🤍 IG - 🤍 I do not own the rights to the music in this video. If you're an artist or label and you'd like to premiere a release on the channel please email at vsvnldn🤍gmail.com

Christmas Finger Family Song | Kids Songs & Nursery Rhymes | Chiki Briki

29693
57
00:01:54
19.12.2022

#chikibriki #fingerfamily #kidssongs #nurseryrhymes

Briki - Down To Work [Are You Alien]

3539
186
4
00:05:36
13.01.2022

An outpouring of emotion and chaos is what Briki ’s new EP all about! And Down to work he gets with 4 eccentric, edgy, crazy tracks crafted from ambient sounds. But don’t let this fool you because these have already proven to be multifaceted club bangers! Artist: Briki Release title: Down To Work Label: Are You Alien Year: 2022 Tracklist: 1. Briki - Down To Work 2. Briki - Trust The Beat 3. Briki - We Don't Get No Sleep 4. Briki - Together Support the artist and label: Shop 🤍 Follow Are You Alien - 🤍 Briki - 🤍 Low bitrate (128kbps) More VSVN SC - 🤍 IG - 🤍 I do not own the rights to the music in this video. If you're an artist or label and you'd like to premiere a release on the channel please email at vsvnldn🤍gmail.com

Briki ushqen me kafe Marian - Për’puthen prapaskena

8962
17
4
00:01:38
21.03.2023

Briki dhe Maria janë afruar shumë me njëra-tjetrën. Takohen të dyja në top dhe ulen tek bari të pijnë kafe. Fillojnë flasin për situata të ndryshme. Papritur Briki mer kafen e saj dhe ja ushqen Marias. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki si Adelina Ismaili, këndon live - Për’puthen prapaskena

36745
158
12
00:02:43
24.03.2023

Briki vajza më e re që ka ndezur të gjithë djemtë në Për’puthen. Ndonëse jo të gjithë djemtë e kanë shprehur me fjalë por me vepra simpatinë për Brikin. Miri është një ndër ta që e ngacmon shpesh në prapaskenë. Ai e thërret , i jep mikrofonin dhe i kërkon të këndojë një këngë live. Brikin se kishim dëgjuar kurrë live . Ajo nuk heziton, mer mikrofonin dhe këndon një këngë të Adelina Ismailit. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Boo Boo Song | Kids Songs And Nursery Rhymes | Chiki Briki

70515
286
00:16:47
07.05.2023

#videoforkid #BooTiKaTi #kidssongs CHIKI BRIKI channel creates fun colorful educational and entertaining videos for toddlers, preschoolers 📕📗📘 Our kids songs and nursery rhymes help children all over the world learn about numbers, alphabet letters, colors, shapes, good habits, and so much more 🏀🏓🎾🥎⚾️🏈 🎹Enjoy watching CHIKI BRIKI songs!🎹 🤍 #chikibriki #kidssongs #nurseryrhymes #videoforkid

Briki heq këpucët dhe ja merr shapkat Livias, Livia çbën? - Për’puthen prapaskena

16947
72
2
00:02:11
10.04.2023

Konkurentët të gjithë bashkë kënaqen me njëri-tjetrin. Briki e veshur me pallto dhe kambale xhelozoj për shapkat e Livias. I pëlqeu aq shumë saqë detyroj Livian ti hiqte nga këmba . Briki i vesh dhe ecën për të parë se si i rrinin asaj. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

La Briki x Basko - Chantier plein

10165
325
0
00:03:31
17.06.2022

Briki bombardon Artjonin me pyetje në takim, xhelozi apo frikë? - Ep.153 Përputhen 07/04/2023

1708
12
0
00:02:10
07.04.2023

Brikenda vazhdon debatet në studio me Livian dhe kryesisht Giselën. Kjo e fundit, ndërkohë që studioja shikon takimin e realizuar jashtë mes Artjonit dhe Brikit, e fton Artjonin në kërcim dhe ai e pranon. Por fytyra e Brikit, tregon shumë... Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki kërcen me këngën e saj në youtube - Për’puthen prapaskena

39020
126
11
00:02:06
06.04.2023

Briki që në momentin e parë që ka ardhur ,është prezantuar me një nga këngët e saj. Ajo është një këngëtare e talentuar , madje e kemi dëgjuar disa herë në prapskena të këndojë live. Briki nuk përmbahet, vendos këngën e saj në youtube dhe kërcen bashkë me Livian në grim. Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Brush Your Teeth & MORE Kids Songs | Chiki Briki Nursery Rhymes

10531
47
00:17:22
12.03.2023

#chikibriki #nurseryrhymes #brushteeth #brushyourteeth #kidssongs #chikibrikikids #babysongs

Russian HARBAS CHIKI BRIKI V DAMKI

2872
71
2
00:00:35
26.08.2020

Russian HARBAS

Boo Boo Baby Shark + MORE Kids Songs | Nursery Rhymes | Chiki Briki

41973
146
00:10:09
30.04.2023

#babysongs #nurseryrhymes #chikibriki CHIKI BRIKI channel creates fun colorful educational and entertaining videos for toddlers, preschoolers 📕📗📘 Our kids songs and nursery rhymes help children all over the world learn about numbers, alphabet letters, colors, shapes, good habits, and so much more 🏀🏓🎾🥎⚾️🏈 🎹Enjoy watching CHIKI BRIKI songs!🎹 🤍 #chikibrikikids #babysharkdance #booboo #babysharkchikib

Finger Family Song, Baby Shark + More Kids Songs | Chiki Briki Nursery Rhymes

797336
2075
00:13:17
23.01.2023

#chikibriki #fingerfamily #kidssongs #nurseryrhymes #babysongs

Chu Chu Wa | Learn the Dance with Chiki Briki Kids Songs and Nursery Rhymes

3081
19
00:03:11
28.11.2022

#chikibriki #chuchuwa #learndance #kidssongs #dancesongs #chikibrikikids #nurseryrhymes #choochooua

Irisi qan se ikën nga programi, Briki qan se zihet me Artjonin - Ep.168 Përputhen 28/04/2023

134692
694
287
00:50:49
28.04.2023

Irisi, një nga vajzat më të vjetra në këtë sezon të Për'puthen, largohet sot përfundimisht nga programi... Ajo realizon edhe kërcimin e fundit me Saliun, përpara daljes. Ky kërcim finalizon 7 muaj rrugëtim, të mbushur plot me emocione, dashuri, lot, surpriza e të qeshura për këtë konkurrente... Për'puthen, reality show më i ndjekur i dashurisë në Shqipëri. Djem dhe vajza të reja, në prezencën e kamerave dhe syrit të publikut përjetojnë flirtet, pëlqimet, xhelozitë, intrigat, lidhjet e dashurisë dhe emocionet më të sinqerta. Programi i përditshëm që pasqyron një pjesë të realitetit shqipar, është kthyer tashmë në fenomen me mbi 1 miliardë klikime. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Briki - Mind

801
23
1
00:06:00
24.05.2020

Spicy Space’s first episode is a dive into raw tunisian artists and their sublime sound. These tracks are rather an introduction to each artist’s latest genre than a popular choice. Spicy Space is a blur in a gorgeous impressionistic way, pretty melodies, and stunning bass lines cushioned in a spicy formula. ⁣ You can stream and/or buy the full compilation here : 🤍 Artwork by Nyzar Trabxlsi. Facebook : 🤍 Soundcloud : 🤍 Instagram : 🤍

Brush Your Teeth Kids Song | Chiki Briki Nursery Rhymes

6788
33
00:14:19
24.03.2023

#chikibriki #babysongs #brushteeth #nurseryrhymes #kidssongs

Wash Your Hands + MORE Kids Songs | Chiki Briki Nursery Rhymes

31451
101
00:10:22
20.04.2023

#chikibriki #babysongs #kidssongs #nurseryrhymes #washhands CHIKI BRIKI channel creates fun colorful educational and entertaining videos for toddlers, preschoolers 📕📗📘 Our kids songs and nursery rhymes help children all over the world learn about numbers, alphabet letters, colors, shapes, good habits, and so much more 🏀🏓🎾🥎⚾️🏈 🎹Enjoy watching CHIKI BRIKI songs!🎹 🤍 #chikibriki #babyvideos #songsforkids #childrensongs #morekidssongs

Zombie Monsters Finger Family + More Kids Songs | Chiki Briki Nursery Rhymes

633205
2361
00:16:47
10.04.2023

#zombiefinger #babysongs #kidssongs #nurseryrhymes #chikibriki CHIKI BRIKI channel creates fun colorful educational and entertaining videos for toddlers, preschoolers 📕📗📘 Our kids songs and nursery rhymes help children all over the world learn about numbers, alphabet letters, colors, shapes, good habits, and so much more 🏀🏓🎾🥎⚾️🏈 🎹Enjoy watching CHIKI BRIKI songs!🎹 🤍 #chikibriki #daddyfinger #zombiefinger #childrenssongs

Назад
Что ищут прямо сейчас на
briki ulug'bek baxshi moxira gee отзыв курс вайлдберриз pimple popper легкие рецепты uchun 잡어 osu weekly clips Huawei Frp готовка new jolsa рыбалка на балансир Design hanuman mandir dance music ida app scam Chimyon UZ как защитить Pirzada sanaullah siddique gojol